English

Nettskog

Kompetanse

 

erik   Erik Trømborg
daglig leder

Arbeider med forretningsutvikling, salg og prosjektledelse, verdsetting, strategier for skogrydding og risiko-analyser mv. Skogbrukskandidat (92) og Dr. Scient (98) fra NMBU, Ås og Ms. Sc fra University of Wisconsin-Madison. Yrkeserfaring fra Skogforsk, Statskog SF, Prevista as og UMB. 

e-post: erik@nettskog.no

 

perolav  

Per Olav Fladset
rådgiver/prosjektleder

Arbeider med verdsetting og grunneieravtaler, strategier for skogrydding, totalforvaltning av linjerydding, salg og prosjektledelse. Skogbrukskandidat (92) fra NMBU, Ås. Yrkeserfaring fra egen virksomhet, fagtidsskriftet Norsk Skogbruk og Prevista as.

e-post: per.olav@nettskog.no

 

rune   Rune W. Forsberg
GIS-koordinator

Koordinerer bedriftens bruk av geografiske data/GIS, i tråd med kundens ønsker og behov. Bygg- og anleggsingeniør(86) fra HIO. Tilleggskurs i GIS ved UMB (93) Yrkeserfaring innen kartlegging/GIS fra Landsingeniøren-Færøyene, Akershus Nett, Statskog Ressursdata og Prevista as.

e-post: rune@nettskog.no

 

ottar   Ottar Hellenes
rådgiver

Arbeider med rydderevisjon, ryddeadministrasjon, skogerstatninger og grunneieravtaler. Fagbrev skogbruk, skogingeniør fra HIG (1994), skogfagskandidat fra UMB (1997). Yrkeserfaring fra Vestfold Lågen skogeierforening, Skogtakst as, Skogselskapet i Oslo/Akershus, Inter Revisjon Follo as og Våle Regnskapskontor BA.

e-post: ottar@nettskog.no

 

Christian   Christian Fredriksson
skogkonsulent

Arbeider med verdsetting, risikovurderinger, administrasjon av skogrydding mv. Skogfagskandidat (2010) fra UMB. Yrkeserfaring fra Holth Skogdrift AS.

e-post: christian@nettskog.no

 

 

svein   Svein Sannes
skogkonsulent

Arbeider med administrasjon av skogrydding, grunneierkontakt, ajourhold av ryddeplaner mv. Høyskolekandidat i skogbruksfag (1990) fra NTDH. Yrkeserfaring fra Nedre Glommen, Norskog, Søve videregående skole og fra A/S Transportprodukter

e-post: svein@nettskog.no

 

egil   Egil Rønning
rådgiver

Arbeider med administrasjon av skogrydding, verdsetting, prosjektledelse. Skogfagskandidat fra UMB 2001, Mastergrad i ledelse fra BI 2008. Yrkeserfaring fra Norskog, Cappelen skoger, kommunal forvaltning mv.

e-post: egil@nettskog.no

 

 rusi   Rusi Dimitrov Dimitrov

skogkonsulent

Arbeider med administrasjon av skogrydding, ryddeplaner, grunneierkontakt mv.  SkogfagskandidatUtdannet skogingeniør fra Forest University i Sofia, Bulgaria(1997) yrkeserfaring innen skogskjøtsel, administrasjon og forvaltning av skog i 10 år i Bulgaria.

e-post: rusi@nettskog.no

 

 Marius Myhre-web   Marius Myhre

skogkonsulent

Arbeider med administrasjon av skogrydding, ryddeplaner, grunneierkontakt mv. Skogfagskandidat fra NMBU 2014.

e-post: marius@nettskog.no

 audun-aasmunstveit-30310-14sh   Audun Aasmundtveit

skogkonsulent

Arbeider med administrasjon av skogrydding, ryddeplaner, grunneierkontakt mv. Skogfagskandidat fra NMBU 2011. Yrkeserfaring fra NIBIO, offentlig skogforvaltning og Viken Skog.

e-post: audun.aa@nettskog.no

 

  Tord Aasland
prosjektleder/seniorrådgiver

Arbeider med prosjektledelse, kartlegging og skoginventering, risiko-analyser mv. Skogbrukskandidat (90) og Dr. Scient (02) fra NMBU, Ås. Yrkeserfaring fra NMBU, Statskog SF, Prevista as, Blom Geomatics og Landbruksdirektoratet. 

e-post: tord.aasland@nettskog.no